У колонії на Одещині ув’язнених утримували у нелюдських умовах

У вівторок, 24 січня, прокурори на Одещині здійснили позапланову перевірку у Південній виправній колонії № 51 і виявили, що ув’язнені утримуються у нелюдських умовах. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області.

Прокурори виявили, що засуджені, на яких накладені дисциплінарні стягнення, утримуються у напівпідвальних приміщеннях без денного освітлення.

Вкрай незадовільним виявився рівень організації надання медичної допомоги засудженим, більшість приміщень медчастини взагалі непристосовані для цього.

Крім того ув’язнені позбавлені можливості купувати продукти харчування та предмети першої необхідності, через відсутність належного асортименту у крамниці.

Прокурори дійшли висновку, що службові особи колонії порушують право засуджених на відповідні умови утримання, охорону здоров'я та матеріально-побутове забезпечення.

За наслідками перевірки прокуратурою буде вжито заходів реагування з метою усунення виявлених порушень та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно моніторингова група уповноваженого з прав людини виявила суттєві порушення прав хворих у Мукачівському психоневрологічному інтернаті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук