У Криму скасували вибори мерів

СуспільствоОльга Карабан, 4 червня 201422320

Нелегітимний парламент Криму, який називає себе Державною радою, у середу, 4 червня, ухвалив у другому читанні проект закону «Про встановлення кордонів муніципальних утворень і статус муніципальних утворень у Республіці Крим».

Згідно з прийнятим рішенням, у Криму буде 11 міських округів, 14 муніципальних районів, два міських поселення і безліч сільських поселень, селищ та селищ міського типу, інформує TBі.

Зазначається, що їхні межі встановлені у межах кордонів, які діяли до анексії Криму Російською Федерацією.

У другому читанні прийнято проект закону «Про структуру і найменування органів місцевого самоврядування в Республіці Крим, чисельність, терміни повноважень і дати проведення виборів депутатів представницьких органів муніципальних утворень першого скликання в Республіці Крим».

У міських округах і міських поселеннях представницький орган муніципального утворення обирається на муніципальних виборах.

У свою чергу голови муніципальних утворень обираються з числа депутатів, місцеву адміністрацію очолює голова, якого призначають на посаду за контрактом відповідно до закону «Про принципи організації органів місцевого управління Російської Федерації».

У сільських поселеннях представницький орган також обирають на муніципальних виборах, а голову обирають з числа депутатів.

Крім цього, «Держрада» затвердила схему 25-ти одномандатних виборчих округів із виборів депутатів нелегітимного парламенту.

Найбільший з них – Алуштинський (близько 73 тис. виборців), а найменший – Білогірський (49 тис. виборців).  

Нагадаємо, нелегітимна влада АРК 16 березня 2014 року провела незаконний референдум і заявила, що майже 97% громадян, які взяли участь у ньому, проголосували за приєднання Криму до Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук