У КРРТ пояснили, чому на Донбасі мовить російське ТБ

Від керівництва Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) група «Інформаційний Спротив» отримала пояснення щодо того, чому 6 веж (телерадіопередавальних центрів) у Донецькій і Луганській області, які знаходяться під контролем терористів, продовжують працювати, транслюючи російські телеканали.

Відповідне пояснення розміщено на сайті групи.

За словами керівництва РРТ, необхідно взяти до уваги 3 фактори.

1. Керівництво концерну, згідно з твердженнями його представників, зверталося до енергопостачальним організаціям (обленерго) на Донбасі з проханням знеструмити ці об'єкти. Однак, оскільки представники цих організацій перебувають під тиском бойовиків, це прохання виконано не було.

2. Разом з увімкненням російських телеканалів, продовжують працювати українські. За словами керівництва КРРТ, на цей момент в Донецькій області мовлять 8 українських каналів і 8 російських. У Луганській — 9 українських і лише 2 російських.

3. В КРРТ стверджують, що сповістили енергопостачальні організації Донбасу про те, що будуть оплачувати електропостачання лише в частині трансляції українських телеканалів.

У концерні запевняють, що ніхто з представників Концерну не співпрацює з терористами і не продався противнику.

Раніше, як повідомляв ZAXID.NET, Об'єднана профспілкова організація Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) звинуватила генерального директора концерну Олександра Півнюка, його заступника Володимира Іщука, а також керівника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) Володимира Звєрєва в пособництві самопроголошеним «Донецькій народній» та «Луганській народній» республікам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук