Працівники концерну КРРТ звинуватили своє керівництво у пособництві терористам

Об'єднана профспілкова організація Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) звинувачує генерального директора концерну Олександра Півнюка, його заступника Володимира Іщука, а також керівника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) Володимира Звєрєва в пособництві самопроголошеним «Донецькій народній» та «Луганській народній» республікам.

Свої звинувачення профспілка виклала у відкритому листі, оприлюдненому на прес-конференції в Києві в п'ятницю, 13 червня, передає Інтерфакс-Україна.

У листі наголошується, що трансляцію державного мовлення в Луганській і Донецькій областях бойовики припинили понад місяць тому, проте керівництво продовжує фінансувати об'єкти.

«Саме за розпорядженням вищевказаних людей відбувається безперебійне фінансування трансляції ворожих Україні ЗМІ шляхом оплати грошових коштів державного Концерну РРТ для безперебійного енергопостачання на об'єкти телерадіотрансляції в Луганській і Донецькій областях. Щогодини мовлення, яке розпалює міжнаціональну ворожнечу, провокує насильство і закликає до повалення конституційного ладу фінансується державними коштами України», — йдеться в листі.

Автори листа зазначають, що координаційна рада трудового колективу повідомила про пособництво керівництва концерну органам прокуратури та Службі безпеки, однак з їхнього боку ніяких дій не було.

Присутні на прес-конференції члени профспілки повідомили, що відключення телевеж займає не більше 10 хвилин і співробітники вже опрацьовували таке відключення, однак керівництво розпорядилося включити об'єкти назад.

Крім того, представники профспілки зазначили, що у концерну є можливість придбати потужне обладнання для установки на Миколаївському Радіотелепередавальному центрі для того, щоб Україна могла здійснювати телесигнал на територію Автономної республіки Крим, однак, за словами членів профспілки, керівництво підприємства гальмує вирішення цього питання.

Представники профспілки також озвучили низку інших порушень нового керівництва, які вони помітили, зокрема вивчення внутрішніх документів компанії сторонньої юридичною фірмою, тиск на співробітників концерну і т.д.

В квітні профспілка концерну звинуватила Держспецзв'язку у саботуванні звернень концерну про забезпечення охорони його об'єктів. Тоді ж уряд змінив генерального директора концерну, звільнивши Костянтина Захаренка і призначивши замість нього Олександра Півнюка.

Коментаря Півнюка щодо цієї ситуації поки що немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук