У Личаківському районі Львова ліквідують чотири збиткові ЛКП

З семи комунальних підприємств залишаться три

У Личаківському районі Львова впровадять пілотний проект реорганізації комунальних підприємств (колишніх ЖЕКів). З 1 січня 2018 року ліквідують чотири найслабші комунальні підприємства, приєднавши їх до більш потужних. Таким чином у районі працюватимуть три ЛКП замість семи. Відповідне рішення у п’ятницю, 20 жовтня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

«Є закон, який передбачає створення муніципальних управляючих компаній. Ще ніхто в Україні такого не реалізував. Для того, щоб перейти до формування таких компаній, є різні шляхи. Ми опрацьовували це питання більше, ніж півроку», – розповів заступник міського голови Львова з питань житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак.

«Маємо сім ЛКП в Личаківському районі. З них три працюють з прибутками, чотири – збиткові. Ми розглядали багато варіантів і вирішили слабкі ЛКП приєднати до потужних. Це дозволить оптимізувати роботу ЛКП та підняти зарплату робітникам. У подальшому планується, що ЛКП надаватимуть такі послуги, як косметичний ремонт, заміна кранів тощо», – сказав Бабак.

Згідно з прийнятим рішенням, ЛКП «500» приєднають до ЛКП «503», створивши таким чином ЛКП «Управитель». ЛКП «504» приєднають до ЛКП «Дім», яке збереже свою назву. ЛКП «507» та ЛКП «За Замком» приєднають до ЛКП «Господар».

За словами Бабака, пілотний проект впровадять з 1 січня 2018 року у Личаківському районі, і, якщо він виявиться результативним, через півроку поширять на інші райони Львова.

Крім того, у подальшому, за словами голови Личаківської райадміністрації Івана Лозинського, ці три крупні ЛКП можуть об’єднати в одну потужну муніципальну управляючу компанію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук