Поліція відкрила провадження за спробу ЛКП відчужити нерухомість у Личаківському районі Львова

Керівнику ЛКП-500 оголосили догану

СуспільствоОрися Шиян, 19 жовтня 20174290
Поліція відкрила провадження за спробу ЛКП відчужити нерухомість у Личаківському районі Львова
фото ЛМР
Нежитлові приміщення розташовані по сусідству з ЛКП і здаються в оренду

Для розслідування спроби відчужити нежитлові приміщення у Личаківському районі, яке здає в оренду ЛКП-500, створили спеціальну комісію. За результатами її перевірки, поліція відкрила кримінальне провадження, а керівнику ЛКП оголошено догану, повідомляє прес-служба ЛМР.

ЛКП-500 видало довідку, що приміщення вул. Дніпровській, 3 використовуються орендарем для господарських потреб і що їх доцільно приватизувати, на підставі цієї довідки було зроблено запис у реєстрі. Це могло призвести до відчуження і приватизації приміщення комунальної власності.

«Маємо ситуацію, коли, умовно кажучи, недбалість або халатність керівника ЛКП могла стати підставою для відчуження комунального майна. Якщо будуть траплятися такі випадки, то будемо ініціювати кримінальні справи», ‒ наголосив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак.

Нагадаємо, Львівське комунальне підприємство-500 дозволило приватизувати приміщення у Личаківському районі, яке здає в оренду підприємцю. Факт незаконного заволодіння комунальним майном виявило управління комунальної власності ЛМР.

Нежитлові приміщення, які намагалися приватизувати, розташовані біля офісу ЛКП-500, що на Дніпровській, 1. ЛКП очолює Тетяна Гончар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук