У Луцьку презентували електробус, сконструйований на базі автобуса «Богдан»

СуспільствоОльга Карабан, 16 листопада 201416190

У суботу, 15 листопада, у Луцьку презентували автобус із електродвигунами, який може проїхати 250-300 км та має базову швидкість 80 км/год. Розробила його група конструкторів на чолі із В’ячеславом Полтавцем, інформує Громадське.Волинь.

За словами директор ТОВ ВТП «Санрайз» ЛТД Юрія Девіцького, подібні електроавтомобілі масово використовують в Європі, а нещодавно – і в Києві. Проте розроблений на базі «Богдан А091» електробус – це лише тестова версія. Перш ніж перевозити пасажирів, його вдосконалять.

«Цей автобус, який ми зробили, – це тестовий автобус, тому я хочу ще раз пояснити критикам і скептикам, що розміщення акумуляторних батарей в салоні автобуса зроблене для того, щоб мати можливість їх перевіряти, тестувати. Його зробили на базі старенького автобуса «Богдан А091». Був вийнятий двигун внутрішнього згорання. Замість нього поставили два електродвигуна. По 60 кіловат кожен, тобто 120 кіловат», – розповів Девіцький.

«Це велика економія по паливу, оскільки ви знаєте, що сьогодні вже паливо по 17,5 гривні. По-друге, це екологічно чистий транспорт, який абсолютно не має ніяких викидів», – додав директор ТОВ ВТП «Санрайз» ЛТД.

Він також зазначив, що на таких батареях автобус може проїхати 250-300 км, однак на практиці їх ще не перевіряли на таких відстанях.

«Поки ми його не перевіряли на практиці, вчора проїхали на ньому тільки 50 кілометрів. Треба його тестувати, треба буде, можливо, деякі деталі переробити, щоб ми могли у ньому перевозити пасажирів». Заряджають батареї від розетки із напругою 380 вольт», – повідомив Девіцький.

Повну вартість переобладнання конструктор В’ячеслав Полтавець назвати відмовився. Також не показали моторний відсік, оскільки, зі слів Полтавця, там використані ноу-хау, про які не варто знати конкурентам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук