У львівських супермаркетах можна зробити пожертву для особливих діток

У львівських супермаркетах можна зробити пожертву для особливих діток
Придбати наліпки можна на касах супермаркетів, а кошти від їх продажу передадуть Центру «Джерело»

У мережі супермаркетів «Рукавичка» можна придбати наліпку у формі рожевої рукавички та зробити тим самим пожертву на підтримку дітей та молоді з важкими особливостями розвитку з Центру «Джерело». Вартість наліпки становить 10 грн.

На території Львівської області розташовані 126 супермаркетів мережі «Рукавичка». Придбати наліпки можна на касах супермаркетів, а кошти від їх продажу передадуть Центру «Джерело». Така акція у мережі супермаркетів «Рукавичка» триває уже другий рік поспіль.

«Від початку акції наші найдобріші покупці вже придбали близько 15 000 рукавичок-наліпок, це неймовірний результат! Та ми не зупиняємось і разом із вами хочемо зібрати 200 000 гривень, щоб допомогти дітям з особливими потребами», – розповіла про проміжні результати акції Олена Фролова, директорка з маркетингу мережі.

Директорка «Джерела» Зореслава Люльчак розповідає, що під час карантину для Центру є важливою підтримка родин, у яких живуть особливі діти.

«Ми розвозимо допомогу потребуючим сім'ям, проводимо онлайн заняття для наших вихованців, запустили серію зустрічей психологічної підтримки для батьків. Послуги «Джерела» є затребуваними, тож ми мусимо вистояти в цій кризі, не втратити команду фахівців, не підвести наші родини. Ми дуже вдячні нашим партнерам, що попри такий непростий час вони знайшли можливість допомогти дітям з особливими потребами та показати своїм покупцям, що допомагати - це просто!», – зазначила Зореслава Люльчак.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» створений 1993 року з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів із Канади. За більш ніж 25 років роботи Центру допомогу отримали понад 7 тис. дітей та молоді віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні тут щодня займаються понад 250 дітей та молодих осіб, щомісяця близько 300 родин, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук