У львівських трамваях оновлять схеми руху та таблички

У трамвайних маршрутах № 1, 2, 3, 5, 9 та частково на маршруті №4 буде встановлено нові бокові таблички та схеми маршруту, які розробив львівський дизайнер Єгор Каліберда. На інших маршрутах вони будуть оновлені трохи пізніше. 

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради із посиланням на ЛКП «Львівелектротранс».

«Ідея прийшла десь у грудні минулого року. Мені не дуже подобались таблички, які були у наших трамваях і я довго думав, що в них не так. А потім вирішив, що хочу їх змінити. Коли почав робити таблички, зрозумів, що не має загальної схеми маршрутів трамваїв. Оскільки хотілось кожен маршрут відзнакувати кольором, то прийшлось зробити схему, де потрібно було узагальнити усі маршрути, підібрати кольори для кожного і після  цього переходити до табличок», - пояснив дизайнер.

За його словами, таблички двосторонні, на зовнішній стороні великими буквами будуть написані основні зупинки: наприклад, де великий потік людей, або кінцеві зупинки, зазвичай, там 5-6 зупинок. 

«Шрифт для них обирався спеціально, він досить широкий, щоб читати під великим кутом. Шрифт для номерів маршрутів розроблявся мною особисто, тому що чинні не підходили. Номери зроблені на білому фоні чорними цифрами, як і написи на табличкам. На внутрішній стороні є лінійна схема маршруту з вказанням пересадок та перетинів з іншими маршрутами», - додав Каліберда.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук