У львівських університетах розповіли, які професії цьогоріч є найпопулярнішими

Головні Новини за 17 липняЗоряна Казмірук, 17 липня 2014, 19:49 2024 0

У Львівському національному університеті імені Івана Франка юридичний, географічний факультети, а також напрямки міжнародних відносин та іноземних мов знову вибороли пальму першості.

Здобуття фаху на цих напрямках недешеве, але це не відлякує вступників та їх батьків.

“Максимальна вартість навчання на факультетах юридичному, міжнародних відносин, міжнародна економіка, коливається в межах 17 тисяч гривень. На факультеті прикладної математики ціна становить 7,8 тис”, – розповів відповідальний секретар ЛНУ Богдан Стельмахович.

У Львівській політехніці, попри те, що прийом студентів відбувається за 63 напрямками, популярними з року в рік залишаються ті ж факультети. Кількість державних місць - від 330 до 30 залежно від спеціальності.

"Популярні комп'ютерні науки, комп'ютерна інженерія, міжнародна економіка, економіка підприємства, облік аудит, з гуманітарних: соціологія, туризм, практична психологія, правознавство”, - пояснив відповідальний голова приймальної комісії Львівської політехніки Олег Давидчак.

Цьогоріч у Медичному університеті на факультеті лікувальної справи усі студенти навчатимуться на бюджеті. “На сьогодні традиційно найбільше подано заяв на лікарські спеціальності. Це - лікарська справа, педіатрія. Їх наздоганяє стоматологія”, – зазначив голова приймальної комісії університету Андрій Наконечний. 

До слова, абітурієнти у Львові подають документи на кілька спеціальностей та у кілька вузів.

Згідно з останніми списками, на юридичний факультет подано 1543 заяви, хоча місць є лише 500, а на ін'язі хочуть вчитися 2822 абітурієнтів. Це вже вп'ятеро більше, аніж зможуть взяти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук