У львівський будинок сімейного типу доселили трьох дітей

А навесні сімейство Ужицьких матиме десять малюків

Головні новини Львова 13.01Оксана Сенишин, 13 січня 2017, 15:31 665 0

З нового року в сім’ї Ужицьких, що створила у Львові четвертий будинок сімейного типу, поповнення. У їхній хаті з’явилися ще дві дівчинки та хлопчик. Поки що малюків ― і своїх, і взятих на виховання ― семеро.

У січні доселили п'ятирічну Аню, трирічного Богдана та дворічну Настусю. Їхні рідні батьки живі, та влітку за неналежне виховання малюків їх позбавили батьківських прав. Тож вже два тижні малеча мешкає в ДБСТ.

«Настя не вміє ложку тримати, а її треба годувати. То я їй допомагаю», ― розповіла восьмирічна донька Ужицьких Ірина.

Тетяна та Микола ― батьки-вихователі від початку грудня. Аби родині було комфортно, ще в перший тиждень запровадили правила. Основне з них ― повага до дітей. Тож малі зізнаються: тут комфортніше, аніж в дитячих закладах.

«Тут правила ліпші. Не можна ображати. Не можна битися, не можна лаятися. Треба бути чемним», ― уточнив тринадцятирічний вихованець Олександр.

«Ми правила обговорювали всі разом з дітьми. Вони добавляли свої. Перш за все, діти одноголосно були за те, щоб стукати у двері, коли хтось хоче зайти у їхню кімнату», ― додала мама-вихователь Тетяна Ужицька.

Є ще правило «чистоти», адже сім’я мешкає у величезній квартирі новобудови площею у 465 квадратних метрів. А ще старші допомагають молодшим. Так і пережили минулий тиждень, коли всі хворіли.

Діти ходять на різні гуртки: карате, танці, плавання, водне поло. З цим допомагає благодійний фонд, що робив у квартирі ремонт. Та й у сім’ї діти вже чимало чого навчилися.

«Ми у вихідні будемо їсти готувати. Я буду на вечерю відбивні готувати з картоплею. Вже навчилися. А Ірина сказала, що на сніданок зготує яєчню для всіх», ― розповів тринадцятирічний Олександр.

А навесні в Ужицьких дітей буде ще «плюс три».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук