У львівській нічліжці провели експрес-тестування працівників

СуспільствоІрина Панчишин, 30 березня, 17:23 2275 1

У понеділок, 30 березня, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних людей 14 працівників пройшли швидке тестування на наявність коронавірусної інфекції.

Експрес-тестування проводила старша лаборантка клінічної лабораторії ім. Князя Лева. Медпрацівницю у захисному костюмі у заклад доставила машина міської лікарні. Саму процедуру проводили у медичному кабінеті Центру обліку.

«Ці тести ми отримали нещодавно. Як діють вони? Проколола я пальчик, капнула капельку крові. Одну каплю крові, дві – розчинника і чекаю 15 хвилин, щоб отримати результат. Я зробила сім тестів і всі пацієнти здорові. У випадку якщо б був позитивний тест, тоді ми викликаємо швидку і веземо пацієнта в інфекційну лікарню», – повідомила старша лаборантка Анна Шевчук.

Еспрес-тест на визначення імуноглобулінів Covid-19 має три літери C, G та M. Якщо після 15 хвилин позначка так і залишиться біля літери С – людина здорова. Якщо ж опуститься до G чи M – є вірус.

За півтора години швидке тестування пройшли 14 з 19 працівників нічліжки. Усі виявились здорові. Решта, які не змогли пройти тест, все одно його зроблять. Адже за сім днів дослідження робитимуть повторно.

«Всі погодились. Це добровільно. Важливо це нас, тому що ми щодня контактуємо з бездомними особами. Ми дотримуємося всіх правил, але все одно, такі тести є важливими, щоби вчасно виявити, якщо раптом хтось захворіє і щоб його можна було ізолювати», – розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних людей Олександр Бородін.

Також Олександр Бородін зауважив, що зараз у Центрі обліку збільшилась кількість людей, які користуються їхніми послугами. Тепер заклад працює і вдень, і вночі. Зокрема через те, що люди, які не змогли вчасно покинути Львів, тепер не мають де ночувати і приходять до них. Так, щоночі є близько 50 осіб, вдень залишається 20-30 людей. Приблизно 40 – це чоловіки і 10 жінок.

Центр обліку бездомних просить допомогти з продуктами швидкого приготування, оскільки зараз на день у них багато залишається людей. Це можуть бути різні консерви, швидкозапарювані каші та макарони. Також є потреба у теплому одязі та взутті для чоловіків і жінок. Небайдужі можуть зателефонувати за тел.: 233-14-79, або ж завезти на вул. Кирилівську, 3а.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук