У львівській школі учні пишуть записки директорці й самі змінюють шкільне життя

СуспільствоМарічка Крижанівська, 16 травня 2017, 19:20 3624 0

Школа, де втілюють ідеї учнів і куди діти хочуть приходити навіть у вихідні. У львівській школі № 98 запровадили нововведення: учні пишуть побажання і проекти, директорка їх читає і допомагає втілити.

Із приходом нового керівника Людмили Земби у львівській школі № 98 завирувало життя. Найперше, директорка дозволила учням висловлювати свої ідеї – як покращити шкільне життя.

«У нас з'явилася «Скринька ідей». Хочеш учитися в школі своєї мрії, кидай ідею. І таких пропозицій у скриньку кинули уже більше сотні», – розповідає про нововведення Людмила Земба.

Біля скриньки завжди людно: пишуть пропозиції.

«Я написала, щоб у моїй школі з'явилися нові гуртки і щоби ми посадили квіти», – розповідає учениця Юля Каїнська.

«Я запропонував, щоби парти в деяких класах переставили в коло, щоби ми не дивилися у спини один одному і щоб уроки відбувалися у формі гри. І мене послухали, такі зміни уже відбулися у нас», – додав учень 5 класу Віталій Доскич.

Головна мета такої «Скриньки ідей»: запропонуй ідею і сам спробуй її втілити. Так спільно діти і батьки розфарбували стіни, за їхнім бажанням відкрили буфет, на перервах лунає музика, у коридорах поставили тенісні столи.

Таке заохочення уже дає результати. Старшокласник Олег Христенко написав проект із сортування сміття і отримав фінансування від міста.

«Буде 4 сортувальні контейнери, буде здійснюватися поділ на харчові відходи, побутові, пластик і батарейки. Будуть вони розміщені на кожному поверсі в школі, а також біля футбольного стадіону», – пояснив Олег Христенко.

А біля школи облаштували новий спортивний майданчик. Тут школярам дозволяють займатися будь-коли, навіть у вихідні.

«Найголовніше: школа – для дітей. І відповідно, діти себе мають комфортно почувати. Школа має бути такою, до якої діти поспішають», – розповіла директорка Людмила Земба.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук