Курс гуманного ставлення до тварин запровадять в усіх школах Львова

Семикласники Львова вчитимуться як доглядати за тваринами

Із травня у всіх школах Львова запровадять уроки гуманного ставлення до тварин. Як розповіла ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, це не факультативні заняття, а повноцінні уроки у рамках навчального курсу біології.

«У програмі навчального курсу «Біологія» виділено чотири уроки гуманного ставлення до тварин на рік. Наказом управління освіти Львівської міськради затверджено, що усі учні сьомих класів мають пройти цей курс», - каже Оксана Кошак.

Додамо, що у листопаді-грудні 2016 року у 16 львівських школах тривав експериментальний навчальний курс з гуманного ставлення до тварин «Маленький Принц. Львів, що любить тварин», який відвідала тисяча учнів. Окрім теоретичного навчання, діти змогли ознайомитись з роботою комунального підприємства, яке опікується безпритульними тваринами Львова.

Семикласників вчили розуміти потреби тварин, а також пояснювали наслідки безвідповідального ставлення до них. Зараз цей курс поширять в усіх школах міста.

У ЛКП «Лев» також зазначають, що через затримку фінансування працівники ЛКП тимчасово припинять відловлювати безпритульних собак на вулицях міста. За словами Оксани Кошак, йдеться приблизно про 200 тис. грн, які Львівська міськрада не виплатила ЛКП за березень 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук