Домашній Цезар
Суспільство

Домашній Цезар

Шість собак для поціновувачів

Ірина Рєвунова, 21 квітня8041

ZAXID.NET спільно з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати до себе додому.

Цього разу знайомимо вас із шістьма собаками, які чекають на своїх нових господарів.

Амур. Молодий, активний собака-красень. Гавкучий та життєрадісний. Розумний, піддається навчанню. Стане чудовим охоронцем та другом.

Білявка. Молоденька собака віком до одного року. Ніжна, трішки сором'язлива. Любить горнутися до людей. При постійному контакті зі своєю людиною швидко звикне і стане чудовим другом.

Граф. Кудлатий красунчик віком до одного року. Метис спанієля. Енергійний, гавкучий, грайливий, слухняний і зворушливий. З цим собакою ніколи не буде сумно.

Норбі. Невеличкий молоденький собака. Зворушливий та милий, ніжний і розумний. Чудовий друг для своєї майбутньої людини чи родини.

Рима. Чудова собака, молода та енергійна. Має неймовірно красивий каштановий окрас і чудову товариську вдачу, тож стане вам найкращим другом і вірно охоронятиме.

Цезар. Красень лабрадор. Цей чорнявий собака середнього віку. Розумник, знає деякі команди. Стане чудовим другом та компаньйоном.

Познайомитись з собаками можна в ЛКП «Лев» у Львові на вул. Промисловій, 56. Графік роботи: щодня без вихідних з 08:00 до 20:00. Деталі можна дізнатись за телефоном: 252-30-41, (068) 5354545 або через офіційну сторінку ЛКП у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук