У львівській спортивній школі №4 капітально відремонтували поле

Головні новини Львова 24.07Ірина Панчишин, 24 липня, 19:40 930 0

Відтепер вихованці спортивної школи олімпійського резерву №4 ганятимуть м’яча просто неба усі дванадцять місяців. Там завершують капітальний ремонт усього стадіону. Живу траву замінили на штучну, що й дозволить грати юним футболістам навіть взимку.

Траву на полі не відрізнити від справжньої. На дотик також наче натуральна. Та насправді це штучне покриття із Бельгії. Готувати до ремонту стадіон почала компанія ТзОВ «Європейський парк» у 2017 році. Під покриттям тут дренаж, щебінь та спеціальний відсів.

«Трава має висоту 60 міліметрів, насипається піском і ґумовим гранулятором для того, щоб було м’яко, коли падаєш. За штучною травою легше доглядати, тільки забрати сніг і листя», – розповів генеральний підрядник Ростислав Бондаренко.

Жовті лінії на полі спеціально, щоби їх було краще видно взимку. Виробник дає десятирічну гарантію на таку траву.

«Рулони між собою стикуються, коли клеяться. Їх кладуть на спеціальну стрічку. З боків рулон ще не заклеєний, бо маємо ворота ставити це буде заважати», – прокоментував виконроб Павло Петриняк.

У школі олімпійського резерву навчаються футболу 315 дітей. На цьому полі через погодні умови раніше вони займались лише півроку. Тепер же ж ганятимуть м’яча увесь рік.

«Тут поле дуже велике. Його можна ділити на четвертинки для менших дітей, більших на пів поля, а ще більших на ціле поле. Будуть розділені якраз години, де кожен тренер буде знати коли, на котру годину прийти», – поділився тренер школи олімпійського резерву №4 Ігор Кульчицький.

Окрім якісного поля, облаштують додаткову інфраструктуру поруч.

«Ми в межах двох місяців маємо тут встановити окремий павільйон, де діти зможуть перевдягнутися, помитися і в цьому році робимо проект для наступного поля ‒ це вже буде натуральна трава, також трибуни і також роздягальня», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року місто розпочало ремонт і капітальне будівництво 32 майданчиків біля навчальних закладів. Також ремонтують і публічні стадіони.

«Ми завершили мультифункційний майданчик на Марка Вовчка, на Чорновола, 45. Ми ведемо роботи на Медової Печери-Пасічна ‒ це також буде сучасний майданчик. І будемо розпочинати роботи з облаштування, я б сказала, спортивного містечка на вулиці Кастелівці», – додала заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

На завершенні виготовлення проекту великого спорткомплексу на Йосипа Сліпого та Величковського, 16.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук