У львівському ліцеї «Сихівський» запрацював мультифункціональний спортивний майданчик

Головні новини Львова 05.09Зореслава Губарь, 5 вересня, 15:16 822 0

Після капітального ремонту у Львові відкрили сучасний спортивний майданчик для ліцею «Сихівський». На сьогодні роботи практично завершені: облаштоване штучне покриття з розміткою на полі, зроблено бігову доріжку, доріжку для стрибків, поле для футболу та волейболу. Також тут ще збираються встановити вуличні тренажери. Загалом на цей мультифункціональний спортивний майданчик з міського бюджету витратили понад 5 млн грн.

«Біля більшості шкіл є великі стадіони. В радянські часи вони мали одне призначення, зараз вони не в дуже хорошому стані. Тому наша мета ‒ привести до пуття всі стадіони біля шкіл. І тут ви бачите приклад, яким чином ця модернізація може відбуватися: дорого, але діти задоволені і в дітей з'являється бажання займатися спортом», ‒ зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

фото прес-служби ЛМР

«В цілому в 2019 році в роботі є 42 спортивні майданчики у 42 навчальних закладах. Фактично ведуться роботи ще на 27, а в 15 з них вже також готовність 98-99%. Лишилися ще певні деталі, які необхідно доробити», ‒ додала Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань.

Загалом у школах Львова є 138 спортивних майданчиків і стадіонів. Місто ставить собі за ціль облаштувати хоча би по одному такому сучасному спортивному простору для кожної школи. Вже вдалося зробити 33 майданчики, в роботі ‒ 27, а потребують ремонту ще 39.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук