У львівському ліцеї відкрили мобільну наукову лабораторію за 2 млн грн

Лабораторія почергово працюватиме у різних школах Львова

У понеділок, 10 грудня, в львівському ліцеї «Просвіта» відкрили мобільну наукову лабораторію для практичних занять з фізики. На облаштування лабораторії з міського бюджету виділили 2 млн грн.

Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває окреме фізичне явище: «Діапазон слуху», «Брахістохрона», «Архітектурні арки», «Слухаючи кістьми», «Магдебурський експеримент», «Вентилятор Бернуллі», «Внутрішні напруги — конструкції під тиском», «Перевернутий зір», «Дірка у воді», «Людина-пазл». Кожен експонат обладнаний портативним інформаційним стендом.

Усі фото прес-служби ЛМР

Лабораторія буде почергово працювати у різних школах міста. Під час відкриття лабораторії її можливості випробували учні ліцею «Просвіта», а також мер Львова Андрій Садовий.

«Місто придбало цю «мандрівну» лабораторію для того, щоб наші діти отримували якісні знання, а вчителі могли продемонструвати фізичні можливості на практиці. Для покращення навчального процесу ми закуповуємо у львівські школи мультиборди. В бюджеті на наступний рік ми закладаємо кошти для закупівлі ще по одному мультиборду для шкіл міста», – прокоментував появу нової лабораторії Андрій Садовий.

Наступного року місто закупитить схожі лабораторії. У них пояснюватимуть хімію та мистецтво. Ця ж мандруватиме школами Львова.

«Ми плануємо, що це будуть Дні науки. Тривалість перебування в кожній школі буде різною. Передбачається, що кожен навчальний заклад складатиме графік проведення уроків з природознаства, біології, фізики, навчальні для дітей екскурсії», – додала начальниця управління освіти Зоряна Довганик.

У бюджеті міста на 2019 рік 35% усіх коштів передбачено саме на галузь освіти. Також в бюджеті заклали зростання зарплати працівників бюджетної сфери, зокрема, і в галузі освіти, на 9%. Місто передбачає 3 млн грн на закупівлю мультимедійних панелей на умовах лізингу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук