У львівському сквері Святого Юра спилюють дерева

Згодом на їхньому місці висадять молоді саджанці

Головні Новини за 20 березняЗореслава Губарь, 20 березня 2015, 15:05 2071 0

У Львові у сквері Святого Юра комунальники спилюють дерева. Загалом повинні зрізати 28 штук. Львів'ян заспокоюють - пиляють лише сухостій та аварійні дерева. 

"Вчора ми ще раз запросили незалежного експерта, який оглянув усі дерева і визначив сухостійні", - розповів директор міського департаменту містобудування Андрій Павлів.

"Є загальний стан дерева і з фахівцями вирішено, що вони є аварійними і можуть завалитися. Можливо, десь і є частинки, гілки, які на сьогодні проявляють життя, але загалом дерево несе загрозу", - додав начальник міського управління екології Андрій Галушка.

Про обрізку знають і активісти об'єднання "Врятуй сквер", які не раз проводили акції на захист зелених насаджень.

Нагадаємо, останнім часом навколо проекту реконструкції скверу точиться чимало суперечок. Активісти підтверджують, що хворі та мертві дерева визначали різні комісії, незалежні одна від одної.

"Вчора проводилася інвентаризація управлінням екології, управлінням архітектури, викладачами з Політехніки, дендрологами, які власне є експертами та визначали хворі сухостої, які варто зараз видалити", - зазначила активістка об'єднання "Врятуй сквер" Ольга Небораць.

Зараз активісти пильнують, аби рубали лише позначені експертами дерева. Ймовірно, згодом на їхньому місці висадять молоді саджанці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук