У львівському театрі відбудеться прем'єра вистави «Доньки-Матері» про двох повій

Вистава театру «Воскресіння» розрахована на глядачів 18+

КультураМарічка Крижанівська, 28 лютого 2019, 16:16 1196 0

Цю п'єсу ставили у 150 театрах світу. Тепер вона з'явиться і на сцені львівського театру «Воскресіння». Прем'єра вистави «Доньки-Матері» відбудеться уже цими вихідними, 1, 2 та 3 березня.

П'єса Олександра Марданя – вельми популярна, її екранізовано і вона частенький гість на сценах. А усе через дражливу тему. Головні героїні – дві повії однієї крові: мама і донька.

Мільйонер замовляє собі двох повій, але хоче, щоб це були мама і донька, а ще вареники з вишнями – така зав'язка сюжету.

«Хоча головні героїні – повії, але це вистава не про повій, а про людей, про їхні зламані долі, про те, як батьки, суспільство, середовище, доля впливають на життя і як воно складається», – розповіла акторка театру «Воскресіння» Віра Ціхацька.

Виставу позиціонують як 18+, бо там відверто говорять про дорослі і дражливі теми. У драмі йдеться про нерозуміння між поколіннями, брак любові від батьків і її наслідки для дітей, а ще вміння усвідомити і визнати свої помилки.

«Приємно те, що героїні усвідомлюють уже тут, сьогодні і зараз і до кінця вистави вони прагнуть змінити своє життя, змінити свої погляди. Але те, як їхніми долями життя покерує і що буде далі, звісно, загадка», – ділиться думками акторка Наталія Марчак.

«Доньки-Матері» у театрі «Воскресіння» поставив режисер Ярослав Федоришин. Попередньо він здійснив постановку цієї ж п'єси у Польщі, але у Львові зробив по-іншому.

«Ми зробили в такому модерному стилі цю виставу, в такому естетично-сюрреалістичному, тому що ми не притримувалися і не притримуємося класичних відображень тої чи іншої історії. Тому що до кінця відповідей на ті теми, які є тут, дати неможливо», – пояснив режисер Ярослав Федоришин.

Над сценографією і костюмами працювала Алла Федоришина.

Прем'єра вистави – 1, 2 і 3 березня. І уже на ці вистави приїдуть театральні продюсери з України та з-за кордону, організатори фестивалів, бо зацікавилися такою постановкою для гастролей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук