У Львівському управлінні юстиції розповіли про захист від рейдерів

Головні новини Львова 22.11Ірина Ващишин, 22 листопада 2016, 17:44 417 0

Убезпечитись від рейдерів. У Львівському обласному управлінні юстиції розповіли про так званий антирейдерський закон – № 1666-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності».

Цей законодавчий акт суттєво вплине на захист власності. Зокрема, за протиправні вчинки державного реєстратора тепер можуть ув’язнити на 8 років або ж оштрафувати на 8,5 тис. грн.

Водночас заволодіти чужим майном чи бізнесом тепер уже не так легко, як раніше. «Тобто сьогодні, якщо я виявила бажання зареєструвати бізнес, я маю простір, я вибираю собі область чи місто, де я можу зареєструвати. А от внести зміни я не маю права в іншій області за винятком тієї, де у мене зареєстрований бізнес і відповідно моя нерухомість», – пояснила заступник начальника обласного управління юстиції Оксана Куманська-Нор.

Дотепер, за словами посадовця, якщо підприємство було зареєстроване у Львові, незаконні дії з ним могли вчиняти, до прикладу, в Києві чи Дніпрі.

Коли ж із майном таки щось відбудеться, власник зможе отримувати смс-сповіщення про ці зміни. Послуга, щоправда, платна – 40 грн на місяць – і потребує попередньої реєстрації.

Крім того, за словами Куманської-Нор, згаданий вище закон від 2 листопада вимагає, щоб особа, яка подає зміни про керівника юридичної особи, склад засновників чи розмір часток статутного капіталу, підтверджувала їх документами з печатками та нотаріально завіреними підписами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук