У Львові 200 науковців світу розглянуть тенденції впровадження інформаційного середовища в освіту
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності розпочала роботу ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-телекомунікаційні технології в сучасній освіті: проблеми, досвід, перспективи». Протягом 3 днів понад 200 науковців з різних країн обговорять тенденції впровадження інформаційного середовища в освітній процес, роль учня та викладача в умовах інформатизації та комп’ютеризації навчального процесу, проблеми адаптації до нових умов навчання. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ЛДУ БЖД МНС.
На конференції науковцям продемонстрували перший в Україні навчальний call-центр системи екстреного виклику 112 та підтримки прийняття рішення керівника ліквідації надзвичайної ситуації з використанням бортових комп’ютерів пожежно-рятувальних автомобілів, презентація якого незабаром відбудеться в університеті. Також гості побачили нову комп’ютеризовану мультимедійну лабораторію транспортної безпеки, лабораторію іноземних мов та технічного перекладу, психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд, мобільну інтерактивну діалогову систему тестування SMART Senteo, лабораторію екологічної безпеки тощо.
Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, професор Михайло Козяр привітав високоповажних гостей. Він розповів, що у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності значна увага приділяється впровадженню сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій в навчальний процес. Аудиторії обладнані спеціальними апаратними та програмними комплексами, які забезпечують інтерактивність навчання, його індивідуалізацію та застосування різноманітних форм і методів взаємодії викладача та студента. Також впроваджують нові навчальні проекти: інтерактивні тренажери, "Мобільне навчання" та багато інших.
Участь у конференції беруть відомі в Україні та світі науковці. Серед них доктор філософських наук, професор, президент Академії педагогічних наук Василь Кремень, дійсний член АПН, директор інституту педагогічної освіти та освіти дорослих, професор Іван Зязюн, перший заступник директора інституту, дійсний член АПН, професор Нелля Ничкало, професор Роман Гуревич, Францішек Шльосек та ін.