У Львові 29 дерев хочуть визнати пам’ятками природи

На сесії Львівської міськради сьогодні, 21 квітня, депутати підтримали рішення, аби, за пропозицією управління екології та благоустрою, оголосити пам’ятками природи 29 цінних дерев і в такий спосіб зберегти їх для наступних поколінь.

Як передає прес-служба Львівської міськради, йдеться про такі дерева: бук (на пл. Святого Юра), гінкго (по одному дереву на вул. І. Франка, 122, території СЗШ №9 та території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького і 2 – на вул. Шота Руставелі, 5), дуб великоплідний (біля головного корпусу «Львівської політехніки»), метасеквойя (біля головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка, вул. Університетська, 1) і група метасеквой (21 штука на території центру творчості дітей та юнацтва «Галичина», біля озера).

Ці дерева є рідкісними для Львова, деякі з них завезені з інших частин планети, а відтак є екзотами, які важливо зберегти в природоохоронних, естетичних та пізнавальних цілях.

«Окрім цього такі дерева, як бук та дуб досягли значного віку, а відтак і розмірів. Оголошення цих дерев пам’ятками природи дозволить обмежити діяльність, яка б змогла призвести до пошкодження чи знищення їх, а відтак і збереження для майбутніх поколінь», – розповіли в управлінні екології та благоустрою ЛМР.

Управління екології та благоустрою департаменту містобудування має клопотати перед Львівською обласною радою про оголошення цих дерев ботанічними пам'ятками природи місцевого значення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук