У Львові 38 постраждалих учасників АТО отримали протези

СуспільствоОксана Панчишин, 12 листопада 20151730

Станом на сьогодні повноцінну протезно-ортопедичну допомогу від Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування отримали 38 військовослужбовців-учасників АТО. Про це розповів директор підприємства Сергій Суязов.

За його словами, протезування здійснюється за технологією та з використанням комплектуючих провідних європейських фірм, таких як «OTTO-BOCK», «Uniprox» та комплектуючих японського виробництва, асортимент яких на ринку України постійно оновлюється, передає прес-служба ЛОДА.

Сучасні матеріали, технології виготовлення та комплектуючі призначаються індивідуально, залежно від причини та рівня ампутації, загального стану пацієнта, умов його проживання. Такий підхід дозволяє оптимально забезпечити активність пацієнта відповідно до ступеня його мобільності.

Сергій Суязов наголосив, що на підприємстві у Львові «функціонує стаціонарне відділення, в якому кваліфіковані спеціалісти відпрацьовують правильний стереотип ходьби у виготовленому та оптимально підігнаному протезі. Попередньо готують куксу до протезування шляхом масажу та фізіотерапевтичних процедур, проводять заняття з ЛФК. Термін перебування у стаціонарі – близько місяця, а за потреби може бути збільшений до 2 місяців».

Протезні вироби підлягають обов’язковому гарантійному та післягарантійному ремонту на підприємстві, яке їх видало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук