Мобільні оператори запустять 4G у Львові в березні-квітні

Наразі оператори не готові оцінювати майбутню швидкість 4G-зв'язку

Мобільні оператори запустять 4G у Львові в березні-квітні
Оператори зобов'язані підключити 4G не пізніше 6 місяців після отримання ліцензії

У великих містах України 4G-зв'язок запрацює у другій половині березня. Про це заявив президент компанії «Київстар» Петро Чернишов, пише AIN.

Серед пріоритетних міст, у яких оператор планує запустити 4G в першу чергу – Київ, Харків, Львів, Одеса та Дніпро.

У свою чергу у «Vodafone Україна» стверджують, що у Києві нова послуга стане доступна наприкінці березня - на початку квітня. За словами Олега Проживальського, директора з корпоративного розвитку компанії, більшість станцій мобільного зв'язку треба лише оновити, оскільки при розбудові мережі 3G станції планували під майбутнє розширення до 4G.

Як пояснили ZAXID.NET у «Київстарі», для того, щоби запровадити 4G, необхідно переналаштувати усі базові станції, а також замінити SIM-карти на такі, що підтримують новий стандарт зв'язку. Зараз серед клієнтів оператора лише 15-17% смартфонів готові до 4G.

Наразі оператори не готові оцінювати майбутню швидкість 4G-зв'язку, проте кажуть, що вона має бути значно швидшою за нинішній 3G.

Нагадаємо, що 31 січня, відбувся перший аукціон з продажу частот під 4G-зв’язок. Участь у ньому взяли три найбільші українські мобільні оператори: lifecell придбав два лоти сумарно на 30 МГц за 909,25 млн грн, «Київстар» – три лоти сумарно на 30 МГц за 916,3 млн грн і «Vodafone Україна» – два лоти сумарно на 20 МГц за 631 млн грн. Термін дії усіх ліцензій складає 15 років.

Розпочати надання послуг зв’язку 4G в одному з регіонів оператори зобов’язані у строк не пізніше 6 місяців після отримання ліцензії, а розгорнути мережу в усіх обласних центрах – не пізніше 54 місяців з моменту отримання ліцензії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук