У Львові абітурієнти склали присягу на сумлінне навчання

Головні новини Львова за 01.09Оксана Сенишин, 1 вересня 2015, 13:27 1006 0

Вчорашні абітурієнти сьогодні, 1 вересня, присягнули сумлінно навчатись, шанувати українську мову та державу.

Ректор Львівського університету імені Івана Франка Володимир Мельник урочисто провів процес імматрикуляції, тобто вніс спудеїв у списки. Цьогоріч цей навчальний заклад є лідером в Україні щодо поданих заяв на навчання. Здобувати знання тут хотіли 55 тис. випускників шкіл. Однак відбір пройшли лише 4 тис.

На другому місці щодо охочих вступити – «Львівська політехніка». Тут охочих було 53 тис., а прийняли 10 тис. майбутніх спудеїв. Молодь каже, здійснилася одна з найзаповітніших її мрій, тож обіцяє не підвести.

«Я навіть не думала, що буду тут вчитися, але це була моя мрія. Я пам’ятаю, як ще маленькою прийшла до школи, тож зараз просто не вірю, що вже тут, в університеті... Для себе я зараз ставлю дуже велику мету: щоб наша мова процвітала, щоб наша держава стала міцнішою. Щоб все було краще!» – поділилася емоціями першокурсниця Університету імені Івана Франка Христина Гусак, яка вступила на філологічний факультет.

«Я дуже щаслива, що вступила. В Україні є багато людей, які потребують нашої допомоги. Дуже мало в нашій країні психологів. Хочеться, щоб Україна була здоровою», – розповіла першокурсниця «Львівської політехніки» Марія Антоняк, яка вступила на факультет психології.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук