У Львові близько ₴1 млн виділили на висадку дерев

СуспільствоОрися Шиян, 3 липня 20182311
У Львові близько ₴1 млн виділили на висадку дерев
Кожен охочий може долучитися до озеленення свого району

Цього року департамент містобудування Львівської міськради має близько 1 млн гривень на нові насадження. До озеленення міста закликають долучитися і мешканців.

Як розповів директор департаменту Сергій Коровайник, у 2016 у Львові висадили 3 тис. дерев і орієнтовно майже 3 тис. зрізали, а вже у 2017 ‒ висадили 6 тис. дерев в той час, як зрізали 2 тис. дерев. Йдеться про старі дерева чи ті, які необхідно було забрати у зв’язку із веденням будівельних чи дорожніх робіт.

«Фактично ми втратили весняний період, бо дуже швидкий відбувся перехід з зими одразу в літо, тобто ми не мали великого терміну для висадки нових дерев. А поки зараз відбувається тендер, завершуються всі процедури. Ми активно готуємся вже на осінню висадку дерев», ‒ розповів Сергій Коровайник.

Львівська мерія розробили так звану електронну карту висадки дерев. Її викладуть на сайті, де і мешканці, і юридичні особи, і всіх охочі зможуть долучитися до висадки дерев.

«Будемо мати закупівлю за кошти бюджету декількох сотень дерев, а потім вже будемо бачити по ситуації. Тому маємо надію, що зголосяться і мешканці, і юридичні особи допомогти в озелененні міста», ‒ додав Сергій Коровайник.

Цього року у Львові висадили близько 400 дерев.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук