У Львові бракує інспекторів патрульної служби

У Львові бракує міліціонерів патрульно-постової служби. Вперше за останні 15 років служба ППС Львова неукомплектована на 20%.

Про це під час апаратної наради за підсумками 2014 року з управлінцями львівської міськради повідомив начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко.

«Вперше за 15 років у Львові патрульно-постова служба має некомплект п’яту частину і ця різниця росте. Це пов’язано не тільки з тим, що правоохоронець недавно сформованого батальйону «Львів» має зарплату близько 5 тис. грн., а працівник патрульно-постової служби близько 1, 5 тис грн. Причина ще й у тому, що велика частина хлопців, яких ми хотіли б залучити до лав міліції, мають повістки на четверту хвилю мобілізації», - заявив начальник міського управління міліції.

Зюбаненко також заявив, що значне скорочення у лавах правоохоронців відбулось також через відтік професійних кадрів, які вийшли на пенсію за вислугою років.

«Тому просив би зрозуміти, чому міліціонерів дійсно стало менше, чому ми апелюємо до громадських організацій і формувань, і намагаємось спільними зусиллями прикривати проблемні ділянки роботи», - звернувся до управлінців ЛМР начальник міського управління міліції Львова.

Нагадаємо, на початку минулого року Сергій Зюбаненко запросив активістів громадських формувань «Народної Самооборони» та всіх небайдужих громадян на роботу у патрульно-постову службу міста. Тоді в міському управлінні міліції було 20 вакансій у службі ППС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук