У Львові досі не вирішили питання ліквідації відділів приватизації

СуспільствоОксана Панчишин, 28 листопада 20141550

У Львові виникла потреба ліквідувати відділи приватизації державного житлового фонду та створити єдиний центр комунальної установи «Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду» для надання адміністративної послуги – приватизації державного житлового фонду.

Це пов’язано з тим, що на працівників відділів приватизації державного житлового фонду, відповідно до закону «Про державну реєстрацію речових прав та їх обмежень» від 2013 року, зменшився обсяг навантажень з оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Так, на виконання закону «Про приватизацію державного житлового фонду» у 2012 році усі відділи приватизації районів підготували та видали 3237 наказів про передачу квартир у власність громадян, а вже 2013-го – всього 361 наказ.

«На жаль, станом на сьогодні існує невирішена проблема щодо працівників Шевченківського відділу приватизації житла. …Перенесення вирішення цього питання призведе до додаткових бюджетних витрат та поглиблення проблеми в цілому», – зазначив начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Як інформував ZAXID.NET TV, 15 місяців двоє працівників відділу приватизації Шевченківського району Львова ходять на роботу без винагороди. Така ситуація склалася через те, що до 1 червня 2013 року у Львові мали реорганізувати відділи приватизації державного житлового фонду: зі шести зробити два – залишитися мали галицький та франківський відділи. Однак через юридичні і технічні моменти виникли проблеми із Шевченківським та Залізничним районними відділами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук