У Львові фіктивний підприємець «відмив» понад ₴3,2 млн

За такий злочин львів’янина оштрафували лише на ₴17 тис.

Сихівський районний суд лише на ₴17 тис. оштрафував львів’янина, який зареєстрував три фіктивних фірми та займався «відмиванням» грошей. За півроку чоловік «відмив» понад ₴3,2 млн.

«З вересня 2014 року по березень 2015 року на рахунки, надходили кошти від реально діючих суб’єктів господарської діяльності в якості оплати товарів, робіт, послуг, які в подальшому перерахувалися на рахунок фізичної особи, з якого останній знімав готівкові кошти на загальну суму 3 216 452 грн, як поворотну фінансову допомогу, що надавало можливість лише документально оформляти нібито проведення господарських операцій, для відображення фіктивних господарських операцій у податковому обліку та конвертації безготівкових коштів у готівкові», – йдеться у вироку суду.

Чоловік зареєстрував три фірми – ТОВ «Інтеграллогістик», «Стеко Інвест-79» та «Октавія-ЛТД» за різними адресами, у яких став засновником і директором. Але наміру на здійснення реальної господарської діяльності не мав і лише формально вважався їх власником. Він відкрив рахунки у кількох банках, на які надходили кошти за нібито виконані господарські операції. Таким чином чоловік конвертував безготівкові кошти в готівкові.

Після викриття «підприємець» погодився співпрацювати зі слідством та уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Суд затвердив цю угоду, визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво) та призначив узгоджене покарання – ₴17 тис штрафу. Суд також скасував накладений раніше арешт на банківський рахунок «підприємця». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук