У Львові на вибори зареєстрували неіснуючу організацію «Опозиційного блоку»

Львівська міська виборча комісія має виправити помилку під час найближчого засідання

Львівська міська виборча комісія зареєструвала на вибори неіснуючу організацію «Опозиційного блоку». Про це стало відомо під час розгляду позову ВО «Свободи» щодо скасування постанови про реєстрацію «Опозиційного блоку» на вибори до міської ради.

Комісія зареєструвала кандидатів у депутати міськради від Львівської міської організації  політичної партії «Опозиційний блок», однак такої організації не існує. Насправді ж офіційна назва місцевого осередку партії інша - Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» у місті Львові.

Під час судового засідання представник «Опозиційного блоку заявив, що це механічна помилка секретаря виборчої комісії.

«Те, що у постанові згаданий інший суб'єкт виборчого процесу, - помилка секретаря Львівської міської виборчої комісії. На засіданні комісії обговорювалася участь у виборах саме територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у місті Львові. У протоколі засідання комісії була зазначена правильна назва партії, а сама постанова про реєстрацію заповнюється після засідання секретарем комісії. Можливо, у той час секретар помилково глянув на інший список і тому допустив цю механічну помилку», - заявив Віктор Кордиш, який також є представником «Опозиційного блоку» у Львівській міській виборчій комісії.

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький заявив ZAXID.NET, що цю помилку виправлять сьогодні ж під час засідання комісії. «Це наша помилка. Є технічна описка і ми її виправимо сьогодні під час засідання комісії. Часових обмежень щодо внесення змін до цієї постанови немає, тому із цим проблеми не буде. Однак, якби ми цього не помітили, то дійсно, у «Опозиційного блоку» згодом могли б виникнути проблеми», - пояснив Ігор Сліпецький.

Нагадаємо, сьогодні Львівський окружний адміністративний суд розглядає два позови щодо скасування реєстрації «Опозиційного блоку» на участь у виборах до міської та обласної рад.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук