У Львові нагородили переможців конкурсу проектів «Lviv Young Project»

Сьогодні, 7 липня, у Львівській міськраді нагородили дипломами студентів, яким вдалося реалізувати власний проект спільно із структурними підрозділами ЛМР. Метою «LvivYoungProject» була спільна робота з органами місцевого самоврядування задля покращення та розвитку добробуту громади міста. Конкурс проводився в рамках програми стажування «Перший кар’єрний крок».

«LvivYoungProject» реалізовувався в кілька етапів: відбір та навчання учасників, відбір проектів до реалізації, сама реалізація проектів та звіт про проведену роботу. Команди розпочали працювати над своїми ідеями ще в січні 2014 року. Із 20 проектів реалізувати вдалося 7.

Керівник програми стажування Галина Бордун представила присутніх експертів: Наталія Волнянська (керівник і тренер програми в Міжнародному інституті бізнесу), Василь Масюк (тренер, співзасновник медіа-групи «Промінфо»), Сергій Трухімович (консультант з медіареклами, медіатренер), Ірина Магдиш (заступник начальника управління культури департаменту гуманітарної політики ЛМР) та ін. Їхнім завданням було вказати на недоліки та надати учасникам поради щодо  майбутньої реалізації представлених проектів.

Нагороду отримали понад 30 молодих людей.

Перший представлений реалізований проект – «Місце українській поезії у Львові», метою якого було створення культурної інфраструктури міста «Bookcrossing».

«Львівським озерам жити» - назва другого проекту, який втілюють у життя не лише студенти, а й викладачі Львівської політехніки. Наразі мета проекту - очищення озера в парку «Горіховий гай», але з назви випливає те, що на досягненому зупинятися не збираються.

«LvivCityCard» - проект, метою якого є створення карток, які надають туристам право на знижку у музеях, ресторанах, готелях, транспорті, екскурсіях тощо. Планують випустити спочатку 3 різновиди карток на 24 години або 3 та 5 днів. Назви закладів, які готові співпрацювати з командою учасників конкурсу «LvivYoungProject» не називають. Вихід таких карток у світ планують не пізніше вересня.

Наступний реалізований проект – «Львів – безпечне місто», метою якого є безпечне та зручне пересування пішоходів та заклик до водіїв не порушувати правил дорожнього руху. Команда провела у школах Львова для учнів першого класу тренінг на тему «Безпека дорожнього руху».

«Дослідження: індустріальний парк «Рясне-2», промислові площі, паркінги та інші ключові проекти міста»: команда збирала, вивчала та обробляла інформацію по кожному з проектів. Досліджували закордонний досвід.

«Профорієнтація: допомога школам» - проект молоді Львова, який допомагає школярам правильно обрати професію. Команда обійшла всі школа Львова.

Останній представлений проект - «Електронний документообіг», його мета – впровадження електронних сервісів для населення. Учасники, які працювали над проектом вивчали електронний цифровий підпис, можливість його введення в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук