У Львові найсексуальніше увімкнуть комп’ютер

18 квітня 20085070

Сьогодні, 18 квітня, у Львові стартував третій Всеукраїнський фестиваль комп’ютерного мистецтва та інформаційних технологій "DE:CODED". Програма фестивалю, що триватиме 72 години, насичена різними професійними та розважальними програмами. Про це повідомила ZAXID.NET один з організаторів фестивалю Анастасія Туманова.

Серед професійних програм - змагання з програмування, комп’ютерної графіки, музики, веб-дизайну, фото- та відео обробки, майстер-класи, ІТ-ярмарок кар’єри та інше.

"Серед розважальних програм (а учасникам треба також якось розважатися) будуть різні конкурси, зокрема "найеротичніше фото з ПК", "найсексуальніше вмикання ПК", "метання мишки", "біг з клавіатурою", "складання клави", "швидкий набір", "пін-понг-клава", "метання дисків", "найкраще нічне фото" та інші", - запевнила Анастасія Туманова.

Довiдка ZAXID.NET

Ідею фестивалю висунули ще у 2006 році студенти Національного університету "Львівська політехніка". Вони представляли неприбуткову і неполітичну міжнародну організацію "BEST". Тоді ж, завдяки підтримці IT-компаніям, фестиваль відбувся. У ньому взяли участь студенти з 5 міст України. А вже в 2007 році на DE:CODED до Львова зібралися учасники з 23 міст нашої країни. У 2008 році DE:CODED збере геніїв технічної думки зі всієї України.

DE:CODED представляє учасникам в одному виставковому комплексі більше 300 комп'ютерів, об'єднаних в єдину локальну мережу з високошвидкісним Інтернет-каналом і безпровідною мережею Wi-Fi. Кожен зможе брати участь в IT-ярмарку кар'єри, виставках сучасних комп'ютерних технологій та старого "заліза". Зрозуміло, передбачена захоплююча розважальна програма. DE:CODED відкриє (і це досконало точно) і для учасників, і для відвідувачів нові корисні і вражаючі аспекти комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії і телекомунікацій. Кожного, безумовно, затягне у віртуальний світ. Ми доведемо всім і кожному, що, окрім ігрових баталій, перегляду кінофільмів і безглуздого скачування з Мережі всього підряд, там є заняття набагато цікавіші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук