У Львові обмежили кількість людей в громадському транспорті до 10

Міські ринки тричі на день перевірятимуть на дотримання санітарних норм

У Львові обмежили кількість людей в громадському транспорті до 10
фото ЛМР
В одному автобусі не може одночасно перебувати більше 10 людей

У громадський транспорт Львова не впускатимуть більше 10 людей. А міський перевізник АТП-1 укладатиме угоди з комунальними підприємствами Львова та лікарнями, щоб довозити персонал на роботу. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу за результати засідання міської комісії ТЕС і НС 18 березня.

За словами Андрія Садового, у Львові виконуватимуть норму, яку ввів уряд щодо перевезення у громадському транспорті не більше 10 людей. Йдеться насамперед про міські автобуси.

Окрім того, комунальне підприємство АТП-1 буде укладати угоди з комунальними підприємствами та медичними закладами, щоб відвозити працівників на роботу.

«Ми маємо організувати системну роботу з підприємствами, які забезпечують життєдіяльність в місті, щоб була можливість організації доставки людей», – заявив Садовий.

Садовий також зазначив, що штрафувати водіїв за порушення правила перевезення у Львові не будують. У разі перевищення кількості пасажирів за 10 осіб, водій буде просити їх вийти.

Як відомо, з 18 березняперевезення пасажирів у містах допускається у режимі до 10 осіб у маршрутках і таксі. У тролейбусах, автобусах, вагонах трамвая одночасно можуть їхати до 20 осіб.

Під час брифінгу Андрій Садовий повідомив про те, що міські ринки продовжать працювати, однак тричі на день їх перевірятимуть на дотримання санітарних норм. У разі порушення – ринок закриватимуть.

«Було запрошено керівників всіх ринків Львова, і всі вони отримали меседж: якщо будуть випадки антисанітарії і не будуть дотримуватись норми щодо двох метрів, масок, рукавиць - вони будуть закриті», – повідомив Садовий.

Також у місті готують восьму та першу міські клінічні лікарні для лікування пацієнтів з коронавірусом. Загалом у Львові є близько 1000 місць для таких пацієнтів.

Зазначимо, що 17 березня Верхова Рада ввела штрафи та кримінальну відповідальність за порушення умов карантину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук