У Львові обрали нових Почесних Амбасадорів

СуспільствоОрися Шиян, 22 листопада 20184300

Львів обрав нових Почесних Амбасадорів на 2018−2020 роки. Це авторитетні та професійні люди, які сприяють промоції міста для проведення найрізноманітніших заходів – конференцій, форумів, самітів та семінарів.

Почесними Амбасадорами на 2018−2020 роки стали:

Олександр Будяков — керівник напрямку розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні;

Оксана Линів — головна диригентка Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац, ініціатор та художній керівник Lviv MozzArt;

Орест Зуб — блогер, онлайн підприємець;

Тетяна Васильківська — голова правління громадської організації «Всеукраїнське Братство бджолярів України»;

Ірина Сенюта — завідувачка кафедри медичного права Львівського медичного університету ім. Данила Галицького, президентка ГО «Фундація медичного права та біоетики України»;

Оксана Потимко — виконавча директорка Львівського обласного осередку ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю — УСІ»;

Юрій Рашкевич — заступник міністра освіти та науки України;

Андрій Базилевич — професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

«Сьогодні дуже важливий день, ще один новий подих, коли такі величезні можливості, які мають наші колеги в різних галузях і на національному рівні, і в глибині науки. Для Львова це дуже великий поштовх і для нас велика гордість, що такі важливі, поважні люди для науки України сьогодні мають змогу ввечері отримати такий статус і бути ще більшими амбасадорами нашого міста», — зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, Почесні Амбасадори Львова, використовуючи свій авторитет і професійні знання, сприяють національній та міжнародній промоції Львова як достойного місця для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів). За 4 роки, впродовж яких діє програма, було обрано 38 амбасадорів. Вісім з них — цього року.

Детальніше з переліком Почесних Амбасадорів Львова детальніше можна ознайомитися на сайті. Урочиста церемонія відзначення Почесних Амбасадорів Львова відбудеться сьогодні о 19:00 у BankHotel.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук