У Львові оголосили конкурс для соціальних підприємців

СуспільствоІ.Р., 15 травня 20182730

У Львові оголосили конкурс на відбір команд та ідей у сфері соціального підприємництва на 2018 рік. Конкурс, організований КУ «Інститут міста», фінансується в межах програми «Польська допомога розвитку 2017-2019» МЗС Польщі та реалізується спільно з Національним інститутом просторової політики та господарства (Краків) та Startup Depot (Львів).

Як повідомили в «Інституті міста» конкурс проводять для того, щоб посприяти молодим підприємцям у запуску бізнес-ідей, спрямованих на вирішення соціальних проблем та створення нових робочих місць.

«6-місячна інноваційна програма фокусується на вибраних компаніях та індивідуальних особах, надаючи їм доступ до мережі експертів галузі, бізнес-наставників та корпоративних партнерів. Інтенсивне наставництво, підтримка, майстер-класи, можливості участі в тематичних подіях – все це створює ідеальне середовище для прискорення бізнесу», – повідомили організатори.

Подати заявку на участь у конкурсі можна до 25 травня індивідуально або командою чисельністю до п’яти осіб. Брати участь у конкурсі можуть представники неурядових та неприбуткових громадських організацій; компанії, які планують працевлаштувати людей з інвалідністю на повний та неповний робочий день; установи, які допомагають людям в кризових ситуацій.

Детальніше про умови конкурсу можна прочитати на сайті «Інституту міста».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук