У Львові оприлюднили графік проведення свята першого дзвоника

У Львові оприлюднили графік проведення свята першого дзвоника
фото Вголос
У Львові перший дзвоний вперше пролунає для 8,4 тис. дітей

Свято першого дзвоника у Львові у більшості загальноосвітніх шкіл проводитимуть на шкільних подвір’ях, а також на спортивних майданчиках. Проте кілька навчальних закладів планують провести дзвоник у церквах, поблизу шкіл. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Кожен навчальний заклад самостійно визначає формат проведення свята першого дзвоника та час його проведення, зазначили в управлінні освіти ЛМР.

Разом із цим, навчальний рік у всіх школах Львова розпочнеться з уроку про екологічну культуру.

«Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти м. Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз’яснити необхідність сортування і повторного використання сміття», – пояснили в управлінні освіти ЛМР.

Зазначимо, у новому навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах Львова навчатиметься 8424 першокласники, тим часом учнів 11-х класів – 4016.

Нагадаємо, на Сихові завершили будівництво навчально-виховного комплексу «Еколенд». Відтепер крім дитячого садка там працюватиме ще й загальноосвітня школа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук