У Львові перевізники вимагають змінити умови проїзду пільговиків

Головні новини за 27 січняІрина Ващишин, 27 січня 2015, 19:24 1975 1
дивіться також

Львівські перевізники стверджують, що 51-у категорію пільговиків потрібно переглянути і скоротити, інакше маршрутки стануть повністю збитковими. Тому свої пропозиції подали цими днями до Ратуші. 

«По-перше, ми пропонуємо запровадити на кожному маршруті один автобус, який возитиме усіх пільговиків упродовж робочого дня. Друга пропозиція: слід обмежити перевезення пільговиків у часі. Наприклад, з 10:00 до 16:00. Наступна: щоб у суботу та неділю за проїзд платили всі», - розповів про пропозиції транспортників директор підприємства «Міра і К» Микола Шкурган.

Зараз, за його словами, безкоштовних пасажирів на кожному маршруті налічують від 14-40%. Відтак, кожний автобус щодня втрачає від трьохсот до семиста гривень.

Проте, якщо зараз не змінити умов пільгових перевезень, доведеться підвищувати тариф - стверджують маршрутники. Бо у нинішніх трьох гривнях за поїздку складова пального – 66%. А мала б бути не більше третини. Запчастини через курс долара теж подорожчали удвічі або й утричі. Відтак, підприємства-перевізники прибутку практично не мають. А відбивається це на технічному стані автобусів.

«Якщо необхідно замінити колесо, його вже не замінюють. Необхідно провести ремонт двигуна - ми не робимо, а вже дотягуємо на якийсь час і доливаємо масла», - пояснив Микола Шкурган. 

Тому цього тижня підприємства назвали рентабельну ціну – 4,50 грн. Але замість неї наразі просять про зміни у пільгових перевезеннях. Однак, у Ратуші на радикальні кроки не налаштовані.

«Нас сьогодні в місті живе 800 тисяч людей і кожен дуже важко переживає ці дні. Ми знаємо, що є хвиля мобілізації, велика кількість львів'ян і їх родичів знаходиться на сході. Ми повинні всі моменти враховувати. І соціальну підтримку теж. Тому говорити про підвищення тарифів чи про будь-які компенсації пільг - це сьогодні річ, яка має пройти як мінімум громадські обговорення і далі мають визначатися спільно кроки», - наголосив директор департаменту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Степан Кухта 27 січня 2015, 21:27

  "...змінити умови проїзду пільговиків..." Шановна Пані Ірино Ващишин!!! Проблема окреслена пездоганно. Очевидно: 1--транспорт повинен бути дохідним (наскільки - питання департаменту). До речі, за це і всі пільговики: буде непереповнений транспорт, чистий, спокійний, "прошу-перепрошую" і т.д. 2_Директорам "Міра ..." та Микола (з огляду непенсійного віку) - винятковий дозвіл (як на кожному маршруті) - тільки один раз, у вихідні - платнo(+ батярська (перепрошую) акція: "penis gratis".3- Замість 14-40% подайте статистику кількості пільговиків на один батіг будь-якого міського "візника". 4- пільговики (звісно через ""доляр" )звикли сидіти на зігрітому місці: коли скінчилася пензина,масло,спустило колесо чи водію подали канапку,бургер...Вони ж згідні (всі без винятку) на рентабельну ціну, але ж, ДЕПАРТАМЕНТЕ, дайте нам її до кожної пенсії, а не обіцяйте бананів з Ваших підголоських ланів.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук