У Львові підсумують роботу над створенням першої в Україні дейзі-бібліотеки

СуспільствоОрися Шиян, 29 жовтня 20154220

У суботу, 31 жовтня, у Львові підсумують результати роботи над Першою українською дейзі-бібліотекою для незрячих.

У Львівському фонді соціального захисту і реабілітації сліпих на вул. Городоцькій, 81 відбудеться робоча зустріч викладачів шведської академії «Svefi» з українськими інвалідами по зору, які брали участь у виготовленні Першої української дейзі-бібліотеки для незрячих, в межах міжнародного проекту «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору».

Незрячі з різних регіонів України (Київ, Харків, Ужгород, Мукачеве, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів) пройшли спеціальне навчання у Швеції. Кожен мав завдання виготовити 100 аудіокниг у форматі «daisy», зручному для незрячих завдяки навігації та онлайн-доступу до літератури. Учасники проекту повинні були досконало володіти комп’ютером та інформаційними технологіями для незрячих користувачів. Усі вони отримали в подарунок дейзі-плеєри.

Над створенням Першої української дейзі-бібліотеки протягом 2014-2015 років працював «Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами» НУ «Львівська політехніка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук