У Львові завершують роботу над створенням першої дейзі-бібліотеки

Головні новини Львова за 08.09Ірина Панчишин, 8 вересня 2015, 14:51 1153 0

Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» за фінансування міського управління культури реалізовує соціально-культурний проект «Перша українська дейзі-бібліотека».

В межах проекту вже виготовлено 11 аудіопідручників для 5-го класу і вищих навчальних закладів. На цьому у спілці не зупинятимуться.

«Перший найбільший акцент, який ми робимо, – це озвучення і конвертація в дейзі навчальних підручників і посібників для школи і для вишів України. Другий акцент – це обов’язкова література українською мовою. Ну і третій пріоритет – це література для дітей», – розповіла виконавчий директор ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко.

Проект створення першої дейзі-бібліотеки в рамках щорічного конкурсу соціально-культурних проектів, які проводить Львівська міська рада.

«Я думаю, що і надалі проекти української спілки інвалідів Львівського обласного осередку: чи по дейзі-бібліотеці, чи інші проекти, спрямовані на задоволення потреб незрячих людей, будуть знаходити підтримку і розуміння виконавчих органів міської ради», – зазначив заступник начальника міського управління культури Михайло Мороз.

Формат «дейзі» є альтернативою рельєфно-крапковій книзі, брак якої в Україні очевидний. Такі книги мають функцію навігації, внаслідок чого пошук будь-якого потрібного розділу, параграфу, сторінки в аудіокнизі здійснюється миттєво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук