У Львові планують продовжити час курсування громадського транспорту

Час курсування планують продовжити до 23:00

СуспільствоАліна Бекерук, 26 грудня 201935200
У Львові планують продовжити час курсування громадського транспорту до 23:00

Депутати Львівської міськради підтримали петицію про продовження часу курсування громадського транспорту до 23:00. За таку ініціативу під час сесії проголосував 51 депутат. Наразі у Львові близько 15-ти маршрутів громадського транспорту курсують у проміжку між 22:00 та 23:00.

Таку петицію львів'янин Данило Березюк зареєстрував ще 10 жовтня. Необхідні 500 підписів вона зібрала 25 листопада.

Автор петиції зазначає, що у місті недостатньо громадського транспорту після 22:00, тому львів'яни не мають чим дістатися додому у вечірні години.

«Як відомо, у Львові є значні проблеми з громадським транспортом. Однією з них є відсутність транспорту у вечірній час. Пропонується зобов’язати перевізників (і ЛКП «Львівелектротранс», і автобусних) забезпечити на кожному маршруті «денну» кількість транспорту (тобто таку саму як протягом дня) до 22:00. У проміжку між 22:00 та 23:00 кількість транспорту на маршрутах може бути наполовину зменшена», – йдеться у петиції.

За словами начальника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, наразі ЛКП «Львівелектротранс» розглядає можливість продовження часу курсування громадського транспорту. Натомість на автобусних маршрутах наразі не можуть провести такі зміни, бо це потребує узгодження з приватними перевізниками.

«На сьогодні міський транспорт курсує згідно затверджених договорів, який передбачає ті чи інші години початку та закінчення курсування маршрутів. Тому зазначу, що близько 15 маршрутів на сьогоднішній день курсують в проміжку між 10 та 11 год. [вечора]. Також у місті працюють нічні маршрути, які починають роботу в 11 год. вечора. Продовжити час курсування досить складно, оскільки треба проводити новий конкурс і такі пропозиції можемо розглядати при проведенні наступного конкурсу на автобусні маршрути», – зазначив Орест Олеськів.

Відтак депутати Львівської міськради підтримали петицію. Департамент житлового господарства та інфраструктури протягом 30-ти днів має розробити дорожню карту, яка допоможе реалізувати таку ініціативу, та подати її на затвердження постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.

До слова, у Львові також існують сім нічних маршрутів, що сполучатимуть центр міста та залізничний вокзал з віддаленими районами Львова. Нічний громадський транспорт курсує з 23:00 до 06:00. Вартість проїзду становить 14 грн. Пільгові тарифи у нічних автобусах не діють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук