У Львові презентували 12 ідей вшанування пам'яті Небесної Сотні

Головні Новини за 10 лютогоМарічка Крижанівська, 10 лютого 2015, 12:52 0

У Львівському Палаці мистецтв виставили 12 візуальних та текстових ідей на концепцію вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні.

Навесні минулого року громада запропонувала міській раді поставити у Львові пам'ятник або створити місце вшанування героїв Небесної Сотні. Тому мерія оголосила про початок збору ідей. Зараз оргкомітет отримав лише 12 концепцій у вигляді тексту, малюнка, віршів, архітектурного проекту та вирішення простору. Це ще не конкурс, а лише етап збору ідей.

"Ідеї можуть бути різні, і вербальні, і текстові, і як проект місця, і як просто концепції території, простору. Наразі ті пропозиції, які надійшли до нас, є дуже різні, інколи прості, інколи цікаві, інколи наївні. І цю виставку ми вирішили зробити, щоб вона стала інспірацією до наступних ідей", - розповіла начальник міського управління культури Ірина Магдиш. 

"Наразі маємо лише 12 пропозицій, була доволі низька активність. Тому ми вирішили дати можливість і надалі пропонувати ідеї. Після того, як зберемо матеріали, оргкомітет оголосить про наступний етап -  конкурс", - додав начальник відділу художньо-архітектурного оформлення міста Віктор Пецух.

Пропозиції можна приносити у міську раду або надсилати електронним листом на офіційній сторінці ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук