У Львові презентували Центр архітектури, дизайну та урбаністики

СуспільствоОльга Гринько, 23 жовтня 201810260
Проектом «Metropolis.Минулі утопії майбутнього» відкрили Центр архітектури, дизайну та урбаністики

У вівторок, 23 жовтня, проектом «Metropolis. Минулі утопії майбутнього» відкрили Центр архітектури, дизайну та урбаністики. Його презентували у Будинку архітектора – Пороховій вежі, що на вул. Підвальній, 4.

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, у новоствореному Центрі відбулась репрезентація проекту «Metropolis. Минулі утопії майбутнього», куратором якого став Павло Гудімов та арт-центр «Я Галерея».

«Проекту Metropolis вдалося перетворити Будинок архітектора на потужний Центр архітектури, дизайну та урбаністики. Оглядаючи цю виставку складається зовсім інше враження про місто та його мешканців. Якщо утопія дає такий розвиток, беззаперечно подібні проекти треба підтримувати», – зазначила під час презентації директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук.

Основною темою проекту є погляди візіонерів минулого на майбутнє. Тут представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій. Окремим розділом виставки є проекти, присвячені повоєнній реконструкції Хрещатика і Києва загалом, які зберігаються у Національному заповіднику «Софія Київська» та Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці ім. В. Г. Заболотного у діалозі з гравюрами Джованні Батіста Піранезі. До слова, виставку вже показували у Києві, як спецпроект «Книжкового арсеналу» 2018.

Фото прес-служби ЛОДА

«Виставка стане першим кроком на шляху до перетворення львівського Будинку архітектора у повноцінну інституцію – Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова Вежа». Цей рік ми витратили на пошуки різних організаційних та програмних форм. Ми прагнемо працювати для найширшої аудиторії, щоб максимально популяризувати наші напрямки діяльності і вплинути на збільшення інтересу до архітектури і дизайну, показати найкращі проекти присвячені видатним особистостям, а також явищам і стилям. Значною частиною нашої діяльності будуть міжнародні виставки та програми», - зазначив голова правління Львівської обласної організації Національної Спілки архітекторів України Богдан Гой.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук