У Львові приймають документи на допомогу для оздоровлення дітей учасників АТО

Головні новини Львова 08.06Ірина Ващишин, 8 червня 2016, 14:48 600 0
дивіться також

Документи на допомогу для оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО у Львові почали приймати з 1 червня. Звертатись потрібно у міський Центр надання послуг учасникам АТО.

Прийматимуть документи до 31 серпня, тобто тільки в літній період. Також в місті визначили й розмір допомог.

«Сім’ям загиблих атовців допомогу ми збільшили до 4 тис. грн. Це стосується й сімей, де учасник АТО є безвісти зниклим. Сім’ям, в яких учасник АТО зазнав поранень – це буде 3 тис. грн. Також хлопці, які демобілізовані минулого року і цього року та ті, хто служить на контракті – отримуватимуть по 2 тис. грн. Нова вимога, яка тепер є для отримання допомоги, – служба у минулому чи поточному році мала тривати не менше 90 днів. Окрім того, є такі випадки, коли учасник АТО має дитину-інваліда або це багатодітна сім’я і батько міг би не йти на війну – у таких випадках ми розглянемо обставини комісією, щоб надати допомогу цим сім’ям», – розповіла член постійної комісії з гуманітарних питань Львівської міськради Оксана Рубай.

Тому усіх учасників АТО запрошують подавати документи на допомогу у міський Центр надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Левицького, 67, каб. 206.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук