У Львові проведуть конкурс на кращий логотип для аеропорту

9 грудня 201113482
У Львові проведуть конкурс на кращий логотип для аеропорту
фото ZAXID.NET
Аеропорт "Львів"

У Львові усі охочі – від авторів-дизайнерів та колективів авторів, що володіють відповідною кваліфікацією і досвідом виконання подібних дизайнерських робіт, до авторів-аматорів – можуть взяти участь у конкурсі на кращий логотип для Міжнародного аеропорту «Львів».

Конкурсні роботи приймаються до 31 грудня 2011 року на електронну скриньку [email protected]. До 6 січня 2012 року конкурсне журі відбере найкращу роботу, а урочиста церемонія нагородження переможця відбудеться 1 лютого.

Критеріями оцінки конкурсних проектів є оригінальність запропонованої ідеї дизайну логотипу, відображення суті завдання (відповідність пропозиції дизайну логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" контексту та духу підприємства), виразність естетичних якостей дизайну та можливість відтворення роботи різними методами друку.

«Ми не хотіли обмежувати коло учасників професійними дизайнерами, адже в першу чергу шукаємо цікаву ідею, яка б відповідала нашій основній вимозі - яскраве і виразне образне вирішення логотипу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів", яке б несло в собі дух реконструйованого аеропорту, сприяло покращенню його міжнародного іміджу та легко відтворювалося різноманітними засобами друку», - розповів директор з маркетингу аеропорту «Львів» Руслан Сабан.

За його словами, львівський аеропорт розпочинає новий етап свого розвитку, планує значно збільшити кількість рейсів, пропонувати високі стандарти якості надання послуг та відкрити трансатлантичні сполучення.

«Ми позиціонуватимемося, як один з кращих європейських та українських аеропортів – і саме такому духу повинен відповідати наш логотип. Оскільки до відкриття нового терміналу та реконструйованої смуги аеропорту Львів залишилося зовсім небагато часу, ми змушені були обмежити прийом робіт до 31 грудня 2011 року. Логотип-переможець конкурсу буде доопрацьовуватися професійними дизайнерами під наглядом автора ідеї», - зазначив Руслан Сабан.

Переможець конкурсу отримає від організаторів символічну винагороду та заохочувальний приз від авіакомпаній, що здійснюють свої рейси зі Львова.

«Як ми переконалися на прикладі промоційного логотипу міста Львова – вдала візуалізація бренду є важливою складовою туристичної стратегії міста та засобом для його промоції», - підсумував прокоментував директор департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук