У Львові проводять конкурс на найкраще озеленення подвір’я та дахів

Озеленення на площі Музейній

У Львові проводять конкурс «Зелена хвиля» на найкраще озеленення приватної садиби та офіса за ініціативою компанії «Клуб Рослин» та підтримки Львівської міської ради.

Організатори конкурсу хочуть у такий спосіб стимулювати львів’ян озеленювати місто. Прийом заявок триває до 1 серпня, а нагородження переможців планують 20 серпня.

Згідно з умовами конкурсу, учасниками можуть стати фізичні особи (мешканці Львова та околиць) в категорії «Найкраще озеленення приватного подвір’я», компанії в категорії «Найкраще озеленення компанії / фірми» та ОСББ чи ЛКП в категорії «Найкраще озеленення території біля багатоповерхових будинків».

Кожен учасник повинен надіслати заявку з описом і фотографіями вже облаштованного ландшафтного об'єкта з елементами озеленення на адресу [email protected]

У заявці слід вказати адресу, прізвище, ім'я по батькові подавача заявки, територію об’єкта, назву категорії та контактний номер телефону.

Всі заявки публікуватимуть в офіційній групі «Клуб рослин» у Facebook, а також на сайті.

Організатори визначатимуть переможців у чотирьох категоріях: 

найкраще озеленення приватного подвір’я;

найкраще озеленення компанії / фірми;

найкраще озеленення дворів багатоквартирних будинків;

найкраще озеленення балкону / тераси / даху.

В кожній категорії будуть визначені три переможці. Переможець, який займе перше місце, отримає сертифікат на закупівлю рослин на суму 3000 гривень та річну підписку на журнали «Ландшафт і Архітектура» та «Нескучный Сад» на 2016 рік.

Переможець, який займе друге місце отримає сертифікат на закупівлю рослин на суму 2000 гривень і підписку на журнал «Ландшафт і Архітектура» на 2016 рік.

За третє місце передбачені сертифікат на закупівлю рослин на суму 1000 гивень та річну підписку на журнал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук