В оранжереї Стрийського парку висадили пальми

Восени тут планують провести перші екскурсії

Оранжерея у Стрийському парку

У відновленій оранжереї у Стрийському висадили перші рослини. Пальми, фікуси та агави передали з Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора ботанічного саду Ростислав Кравчук, усі рослини надали безкоштовно. Зараз співробітники ботсаду готують новий список рослин, які зможуть запропонувати теплиці у Стрийському парку.

«Ми плануємо перетворити оранжерею на місце, де, зокрема, проводитимуть виставки різні ботанічні сади. Окрім того, ми передбачили цього року 90 тисяч гривень в екологічному фонді виключно на закупівлю рослин. Закупимо рідкісні рослини, які будуть використовувати не тільки для експозиції, але у наукових цілях», - пояснює ZAXID.NET начальник управління екології та благоустрою львівської міської ради Андрій Галушко.

Пальми, фікуси та агави безкоштовно передали з Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету

Експозицію у оранжереї завершать формувати до вересня. Восени сюди обіцяють запросити перші екскурсії.

Нагадаємо, оранжерею у Стрийському парку почали відновлювати минулого року. На це із міського бюджету виділили 1 050 000 грн. За ці гроші повністю замінили вікна у теплиці, вентиляційну систему та систему зволоження рослин. Крім того, оранжерею обладнали твердопаливними котлами, замість газових.

До того приміщення пустувало від 2006 року, тоді через великі витрати на опалення міська влада вирішила закрити оранжерею і частину колекції рослин перевезли в теплицю на вул. Замарстинівській.

Усі фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук