У Львові розпочалися акторські кастинги у містично-філософський трилер

У Львові розпочалися акторські кастинги у містично-філософський трилер
Режисер Олександр Безручко та продюсер Олексій Карпенко у Львові

У Львові розпочалися акторські кастинги у містично-філософський трилер «13 автобус», зйомки якого студія MKK film service заплановані у Львові влітку 2017 року. Завершити фільм планують у лютому 2018 року.

Режисером фільму є Олександр Безручко, сценаристом - Валерія Смаглюк, продюсером - Олексій Карпенко. Можливо, у фільмі зіграють Ніна Матвієнко, Ахтем Сеїтаблаєв та Олексій Горбунов. Одну з ролей, можливо, зіграє акторка театру імені Леся Курбаса Мирослава Рачинська. Проте наразі акторський склад ще не затверджений.

Кінопроект режисера Олександра Безручко «13 автобус» став одним із переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно. «13 автобус» - це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу.

Розмова з Жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. Так розповідають про свій майбутній фільм його автори.

«Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям», йдеться у синопсисі.

«Фільм є ближчим до артхаузу, проте нам хотілося б зробити його цікавим і для масового глядача», - розповідає режисер Олександр Безручко.

«Чому Львів? Ми вже знімали у Львові історичний фільм. Настільки цікава та гарна аура цього міста, що можна знімати просто повертаючись ліворуч та праворуч. І все одно буде дуже цікава картинка... Треба розвивати кіно не лише у Києві, а Львів є надзвичайно кінематографічним містом», - говорить режисер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук