<

У Львові розпочнеться конкурс на кращі соціальні проекти 2015 року

11 лютого у Львові стартує конкурс, де визначатимуть найкращі соціальні проекти, а також через місяць запустять он-лайн платформу із цими проектами.

Як розповіла ZAXID.NET PR-менеджер проекту Юлія Зінькевич, форум під назвою «Найкращі соціальні проекти України – 2015» розпочнеться у листопаді. В ньому братимуть участь вже реалізовані державними підприємствами та громадськими організаціями проекти. 

Цьогоріч у межах проведення форуму переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив. Загальний фонд конкурсу – 100 тис. грн. Переможець отримає 50 тис. грн, за друге місце - 30 тис. грн. За третє місце передбачено 20 тис. грн. 

Голосування за кращий проект проводитимуть з 10 березня до 10 вересня 2015 року на сайті форуму. На основі цього голосування комісія обиратиме кращі проекти.  

Крім того, під час проведення форуму запланували провести збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України».  ЇЇ планують запустити вже на початку лютого. Напрямки проектів – охорона навколишнього середовища та  його сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров’я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. 

Цього року форум проводитиметься втретє. Заявки приймаються до 30 червня 2015 року.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук