У Львові шукають батьків-вихователів для двох дитячих будинків сімейного типу

Відділ у справах дітей Львівської міськради шукає батьків-вихователів для двох дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), які планують відкрити цьогоріч.

Батьки-вихователі несуть відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток вихованців, наголошено в повідомленні прес-служби ЛМР.

Перевага ДБСТ в тому, що є можливість влаштувати на виховання та спільне проживання в сім'ю рідних братиків та сестер з однієї родини, не роз'єднуючи їх.

Усі, хто бажаєте стати батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу, можуть звертатись за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, відділ у справах дітей, кімната 523, 524.

З переліком документів, які потрібно подати до відділу у справах дітей для створення ДБСТ, можна ознайомитися на сайті ЛМР.

У Львові, станом на 1 липня, функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, у яких виховуються 23 дитини, та 13 прийомних сімей, у яких виховується 17 дітей.

Дитячий будинок сімейного типу – сім’я, в якій поряд з власними дітьми живуть і виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Така сім’я може взяти на виховання від 5 до 10 дітей зазначених категорій. Вихованці перебувають у ДБСТ до досягнення повноліття, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I–IV рівнів акредитації – до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук